به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار محمد قنبری اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هیرمند با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هیرمند با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، پس از یک هفته کار فشرده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته محل انتقال و دپوی این محموله سنگین مواد افیونی را در یکی از روستاهای مرزی هیرمند شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی در یک عملیات حساب شده محل را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، ضمن دستگیری 6  تن از عضو این باند، در بازرسی از محل یک تن و 117 کیلو و 93 گرم مواد مخدر شامل یک تن و 59 کیلو و 993 گرم تریاک، 17 کیلو و 600گرم هروئین و 39 کیلو و 500گرم شیشه کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به توقیف 2 دستگاه خودرو پژو 405، یک دستگاه خودرو زانیتا و یک دستگاه پراید از اعضای این باند خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: