به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهارداشت: شب گذشته در پی گزارش یک فقره سرقت به عنف منزل در بلوار معلم شهر زاهدان بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۹ وارد عمل شدند.
وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل مردی جوان سراسیمه به عوامل گشت مراجعه و اعلام داشت لحظاتی پیش ۲ مرد جوان با سر و صورت پوشیده با تهدید چاقو وارد منزل شده و ۱۰۳ گرم طلا شامل یک جفت گوشواره،سه عدد انگشتر، یک عدد سنجاق سینه به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال به همراه سه دستگاه تلفن همراه را سرقت و با یک دستگاه پژو ۴۰۵ از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی زاهدان گفت: با اطلاعات بدست آمده موضوع به مرکز پیام اعلام و مشخصات سارقان به تمامی گشت‌های انتظامی سطح شهر زاهدان اعلام شد.
وی بیان کرد: کمتر از یک ساعت از وقوع سرقت یکی از تیم‌های یگان امداد هنگام گشت زنی در بلوار شهید فاضلی به یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سه نفر سرنشین جوان که با مشاهده خودرو پلیس تغییر مسیر دادند مظنون و بلافاصله وارد عمل شدند.
سرهنگ اکبری تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو پژو را با علائم هشدار دهنده متوقف و ضمن دستگیری سرنشینان آن ۱۰۳ گرم طلاهای مسروقه، هشت دستگاه تلفن همراه مسروقه و یک قبضه کلت کمری و چند قبضه چاقو را کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی متهمان به پلیس آگاهی منتقل و تحقیقات از  آنان برای کشف دیگر جرائم احتمالی آنان ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: