به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ داریوش سرگلزایی در تشریح جزئیات این خبر گفت: نوزدهم تیرماه در پی گزارش یک فقره آدم‌ربایی در محدوده خیابان امام خمینی (ره) شهر سراوان بلافاصله تیم‌هایی از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه، خانواده فرد گروگان که مردی ۴۷ ساله و مالک یک طلافروشی است، اعلام کردند وی دو روز پیش در مقابل بازار طلافروشان سراوان سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ شده و از آن زمان مفقوده بوده و صبح امروز افرادی ناشناس با آن‌ها تماس گرفته و برای رهایی او دو کیلو شمش طلا به قیمت تقریبی ۲۰ میلیارد ریال را مطالبه کردند.

سرهنگ سرگلزایی عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان، عملیات گسترده‌ای برای دستگیری متهمان آغاز شد که با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی، سرنخ‌هایی از محل نگهداری گروگان در یکی از روستا‌های شهرستان سراوان به دست آمد.

وی اظهار کرد: اعضای این باند گروگان‌گیری که خود را در یک‌قدمی پلیس گرفتار می‌دیدند، پس از دو هفته از شروع ماجرا، سرانجام روز گذشته گروگان را در حوالی شهر سراوان رها کردند. فرمانده انتظامی شهرستان سراوان خاطرنشان کرد: با توجه به سرنخ‌های به‌دست‌آمده، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم‌ربایی ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: