به گزارش خبرگزاری برنا ، علی زینی وند در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اگرچه انتصاب بانوان در پست های مدیریتی، تنها ملاک برای توانمندسازی آنان نیست، اما این موضوع مقدمه‌ای برای حضور فعال تر زنان در عرصه اجتماع است که با توجه به بافت اجتماعی استان، نگاه ویژه استاندار سیستان و بلوچستان و کارنامه عملکرد وی در این حوزه برای همیشه به یادگار خواهد ماند و قابل تقدیر است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ویژگی اصلی و مهم مدیریتی مدیرکل قبلی امور بانوان که موجب ارتقاء جایگاه مدیریتی وی به فرمانداری نیز گردید؛ روحیه پرتلاش و پیگیر او بود که با حضور در جلسات مختلف، موضوعات مربوط به حوزه بانوان را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کرد.

 وی خطاب به مدیر کل جدید با تاکید بر ادامه این روند عملکردی افزود: نگاه راهبردی به حوزه کاری همراه با برنامه از دیگر ویژگی های مدیر کل قبلی امور بانوان بود، به این ترتیب که راهکارهایی را تدوین می کرد و بر اساس آن پیگیر نتیجه بود.

 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: همچنین مدیر کل قبلی امور بانوان در حوزه معرفی بانوان توانمند به حوزه سیاسی جهت انتصاب در پست های مدیریتی نقش اثرگذاری داشت.

آیین تکریم و معارفه فریبا برنایی بجد و زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و معاونین وی برگزار شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: