به گزارش خبرگزاری برنا ، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز پس از ورود به استان سیستان و بلوچستان و بازدید میدانی از مناطق مختلف بندر چابهار عازم شهرستان سراوان شد.

گفتنی است، بازدید از سد «ماشکید» و مرز «کهک» و همچنین حضور در مدرسه نخبه پرور شهید مطهری سراوان از جمله برنامه‌های قالیباف در سفر به این شهرستان است.

بنابر این گزارش محمد باقر قالیباف صبح امروز از طریق فرودگاه کنارک وارد استان سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استان و بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی، در این سفر سه روزه قرار است به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کند و در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.

سفر قالیباف از چابهار آغاز می‌شود و در ادامه جلسات متعددی در شهرستان‌های سراوان، زاهدان و منطقه سیستان برنامه‌ریزی شده تا از حضور رئیس مجلس در سیستان و بلوچستان حداکثر بهره لازم در راستای حل مشکلات استان و شکوفایی استعدادها برده شود.

گفتنی است، در این سفر رؤسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، عمران و کشاورزی و آب و منابع طبیعی رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: