به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ “مصطفی کول زاده” رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: یکشنبه شب  یک فقره تصادف منجر به فوت در کیلومتر ۳۱ محور “ساربوک به نیکشهر” به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیرو‌های امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه سواری سمند با ۵ نفر سرنشین که از مسیر ساربوک به سمت نیکشهر در حال حرکت بوده با یک دستگاه وانت تویوتا با ۲ نفر سرنشین که از نیکشهر به ساربوک در حرکت بوده به شدت برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه ۴ سرنشین خودروی سمند (یک مرد ۳۰ ساله و ۳ کودک ۵، ۳ و ۲ ساله) و هر ۲ سرنشین وانت تویوتا به علت شدت جراحات وارده در دم فوت شدند و راننده خودروی سمند نیز به شدت مجروح و به بیمارستان نیکشهر منتقل شد که تلاش تیم پزشکی برای احیاء وی بی ثمر ماند و او نیز در بیمارستان جان سپرد.

سرهنگ کول زاده خاطر نشان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این تصادف دلخراش را انحراف به چپ سواری سمند اعلام کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: