به گزارش خبرگزاری برنا ،  سردار احمد طاهری اظهار کرد: در پی پایش دقیق اطلاعاتی باندهای توزیع کننده مواد مخدر در استان و مرزهای سیستان و بلوچستان، ماموران انتظامی شهرستان "خاش و سیب سوران" به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر توسط قاچاقچیان و سوداگران مرگ دست یافتند.

وی افزود: در این عملیات که تیم های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی شهرستان خاش و شهرستان سیب سوران آن را پشتیبانی می کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه پژو 405 و 2 دستگاه وانت نیسان در محور "سراوان-خاش" و "سراوان- سیب سوران" در حرکت بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران انتظامی پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده عوامل انتظامی به سمت آنها تیراندازی کردند.

وی عنوان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر راننده خودروی حامل مواد مخدر را به هلاکت رساندند و مابقی قاچاقچیان زمانی که متوجه شدند توان رویارویی با ماموران انتظامی را ندارند، ضمن رها کردن خودروها با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: ماموران در بازرسی از 4 دستگاه خودرو رها شده قاچاقچیان، یک تن و 487 کیلو و 460 گرم تریاک و 40 کیلو و 900 گرم حشیش، کشف کردند.

وی در پایان بر عزم راسخ پلیس سیستان و بلوچستان در برخورد و مقابله با سوداگران مرگ تاکید و خاطر نشان نمود: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان و شهرستان ها با افرادی که بخواهند به منظور کسب سودهای کلان غیر قانونی و غیر مشروع این بلای خانمانسوز را از مرزهای کشور وارد نمایند به شدت برخورد و با آن مقابله می کند و در این راه تا پای جان ایستاده و خواهد ایستاد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: