به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار "احمد طاهری" ، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر، توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی از مناطق مرزی شهرستان مذکور به مرکز کشور دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان پس از انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه سواری زانتیا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور فرعی"کوهک" به "سراوان"بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود خودرو های حامل مواد را رها و به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس با سرعت عمل خود ۴ نفر از قاچاقچیان را دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی آنها ۵۰۳ کیلو و ۲۵۰ گرم انواع مواد مخدر ، شامل ۳۴۷ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک، ۱۴۴ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش و ۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین را به همراه یک قبضه سلاح کلاش و ۳۳ فشنگ جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: