راهپیمایی روز قدس در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در ۵۰ نقطه استان شامل شهرستان‌ها، مراکز بخش‌ها و برخی دهستان‌های بزرگ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، عباس صفدری در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع بیماری کرونا در ۵۰ نقطه استان شامل شهرستان‌ها، مراکز بخش‌ها و برخی دهستان‌های بزرگ با رعایت همه موازین بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار در زاهدان از ساعت ۹:۴۵ دقیقه صبح روز جمعه نهم اردیبهشت‌ماه از میدان آزادی تا تقاطع خیابان آزادی و امام خمینی (ره) این شهر برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه تلاش مستکبران بر جلوگیری از انسجام و وحدت بین مسلمانان است حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی نمایش اعتراض و خروش جهان اسلام علیه ستمگران و اتحاد و همبستگی ملت‌های آزاده جهان در برابر بدخواهان اسلام خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تلاش مستکبران بر جلوگیری از انسجام و وحدت در بین مسلمانان است، افزود: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی نمایش اعتراض و خروش جهان اسلام علیه ستمگران و اتحاد و همبستگی ملت‌های آزاده جهان در برابر بدخواهان اسلام خواهد بود. اجرای برنامه‌های جانبی مرتبط با این روز از جمله آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی و سرودخوانی نیز پیش‌بینی شده است.

صفدری با تاکید بر اینکه باید برای حضور مردم در این مراسم معنوی از همه ظرفیت‌ها همچون فضای مجازی، رسانه‌ها، مراسمات جمعی استفاده کرد، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس در تقویت جبهه مقاومت و یأس دشمن بسیار مؤثر است‎. روز جهانی قدس نماد استکبارستیزی و روز احیای ارزش‌های اسلامی و مقاومت دینی است که در آن مسلمانان آزاده سرتاسر جهان، با مشت‌های گره کرده بر سر صهیونیسم فریاد می‌زنند. در پایان مراسم راهپیمایی که با حضور علما و عموم مردم شیعه و سنی استان برگزار می‌شود، بیانیه روز جهانی قدس نیز قرائت خواهد شد.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

  اخبار برگزیده