دستگیری شرور سابقه‌دار و سارق مامور نما در زهک

فرمانده انتظامی شهرستان زهک از دستگیری شرور سابقه‌دار متواری طی یک عملیات غافلگیرانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، حمید نوری  اظهار کرد: درراستای تدابیر امنیتی و برقراری نظم و امنیت عمومی و پیشگیری از تحرکات افراد شرور و اراذل و اوباش در سطح شهرستان،مبنی بر ایجاد درگیری مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت و اخلال درنظم عمومی، موضوع بصورت ویژه مورد رصد ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرارگرفت.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی،با استفاده از شگردهای پلیسی دریک اقدام غافلگیرانه توسط مامورین پلیس امنیت عمومی شهرستان ،این شرور دستگیر و جهت رسیدگی به جرایم و اتهامات وارده تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زهک افزود: متهم به اتهام تیراندازی به سمت افراد عادی و منجر به جرح شهروندان و اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی باسلاح گرم،سرقت مسلحانه موادمخدر در پوشش مامور و عامل و مشارکت درگیری با مامورین انتظامی شهرستان هامون، زورگیری و قاچاق مسلحانه موادمخدر محکوم به حبس گردیده و متواری بود.

این مقام انتظامی با هشدار به افراد شروری که باعث برهم زدن نظم و امنیت عمومی می شوند گفت: عربده کشی و اوباشگری به هیچ عنوان در جامعه امروز جایگاهی ندارد و هیمنه پوشالی اراذل و اوباش را در هرجایی که باشند در میان انظار عمومی خواهیم شکست تا درس عبرتی باشد برای کسانی که از این طریق می خواهند آرامش و امنیت جامعه را برهم بزنند.

نوری با اشاره به معرفی این شرور به مراجع قضائی، افزود: پلیس قاطعانه در برابر مخلان نظم و امنیت عمومی ایستاده است و اجازه جولان دادن به اینگونه افراد نخواهد داد.

انتهای پیام

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

    اخبار برگزیده