تشکیل تیم های ویژه مبارزه با جرائم خشن در سیستان و بلوچستان

تشکیل تیم های ویژه مبارزه با جرائم خشن در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل تیم های ویژه مبارزه با جرائم خشن و برخورد قاطعانه با مجرمان خاص در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان، سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات تشکیل تیم های ویژه مبارزه با جرائم خشن با توجه وظیفه ذاتی پلیس در برخورد توام با اقتدار با برهم زنندگان نظم و آرامش جامعه بیان داشت: ایجاد امنیت پایدار یکی از مهمترین اهداف است که همواره پلیس تلاش کرده به آن جامه ی عمل بپوشاند.

وی افزود: لذا پلیس به عنوان حافظ امنیت جامعه از همه توان و ظرفیت خود برای تحقق این هدف و بخصوص مبارزه با جرائم خشن و عوامل نگران کننده مانند سرقت های به عنف و مسلحانه استفاده خواهد کرد و در اجرای طرح ویژه کاهش این جرایم، تیم های ویژه رسیدگی به جرایم خشن در پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات و امنیت و  انتظامی های شهرستان ها از کاراگاهان زبده تشکیل شده است که پی جویی این جرایم را با جدیت دنبال خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: از این پس مجرمان جرایم خشونت بار در هیج جا در امان نخواهند بود و با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهند شد و با هماهنگی خوبی که با مقامات قضایی به عمل آمده به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

    اخبار برگزیده