استاندار سیستان و بلوچستان به کمپین "نه به سوانح جاده‌ای" پیوست

استاندار سیستان و بلوچستان به کمپین "نه به سوانح جاده‌ای" پیوست

استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از سیاه چادر ویژه استقبال از مسافران نوروزی مستقر در پلیس راه خاش به زاهدان با امضای میثاق نامه کمپین" نه به سوانح جاده‌ای" که از سوی جمعیت هلال احمر این استان تدارک دیده شده است پیوست.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، محمد کرمی در بازدید از پست ایمنی و سلامتی مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر خاش اظهارداشت: جمعیت هلال‌احمر در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان حضوری مقدرانه و قابل تجلیل دارد، از اینکه نیروهای سخت کوش این نهاد در سازمان امور جوانان و امداد و نجات در قالب پایگاه های امدادی و خدماتی حضوری فعال و تاثیرگذار دارند، باعث افتخار است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اکثر مسیرهای سیستان و بلوچستان دو طرفه بوده و حجم مسافرت‌ها بالا و جاده‌ها هم مسافت طولانی دارند، از هم وطنان بزرگ ایرانی و هم استانی ها تقاضا داریم قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا سفری ایمن و سالم داشته باشند و نوروز امسال کمترین خسارت را در جاده‌های استان داشته باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در روزها، ماهها و سالهای اخیر متاسفانه به دلیل شرایط نامطلوب جاده‌های استان شاهد وقوع سوانح ناگواری بوده‌ایم که امیدواریم در نوروز امسال مشارکت و همراهی مردم خوب منطقه و ایران را با مسوولان امدادی و خدمات رسان و پلیس داشته باشند.

وی اظهارداشت: دولت بودجه های خوبی را برای دوبانده کردن مسیرهای سیستان و بلوچستان پیش‌بینی و اختصاص داده و طرح‌های عمرانی در این موضوع اجرا و در حال انجام هستند که امیدوارم در سال آینده شاهد جهش در کارهای جاده سازی و عمران استان باشیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

    اخبار برگزیده