به گزارش خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام علی اکبر کیخا ظهر امروز در مراسم اجتماع بزرگ مردمی مدافعان حریم خانواده، با حضور مسؤولان و خانواده‌ها در مصلی المهدی(عج) شهرستان زابل اظهار کرد: قوانین و احکـام اسلامی در زمینه زن، شوهر و خانواده باعث شده است که هم زندگی عاقلانه سپری شود و هم منجر به دیکتاتوری در خانه نشود و باعث شد که منسجم‌ترین، مستحکم‌ترین و عاشقانه‌ترین خانواده درون اسلام شکل گیرد.

امام جمعه زابل ادامه داد: دشمن امروز ما همان دشمنان دیروز قسم خورده اسلام هستند و در جدیدترین برنامه‎های خود شبکه‎های ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی را دست اقدام قرار داده‎اند و شیوه‌های مبارزه خود را عوض کرده‎اند.

وی گفت: حجاب یعنی پوشش و عدم رعایت حجاب توسط اشخاص در جامعه پایمال کردن حُقوق اقشار جامعه و فاسد کردن جامعه است.

کیخا بیان کرد: دشمن برای از بین بردن بنیان‎های خانواده بودجه‌های بسیار بزرگی هزینه و خرج می‌کند تا با ورود به خانه و خانواده‎ها ایمان و باورهای اسلامی را از بین ببرد.

وی ادامه داد: بنده از مربیان و کسانی که در طرح حلقه‎های صالحین فعالیت می‎کنند خواهش می‎کنم که موضوع «سقوط آندلس» را جزء برنامه‎های خود قرار بدهند و آن را تحلیل و آنالیز کنند.

امام جمعه زابل افزود: دشمن می‌خواهد با ابزار ماهواره ایمان ما را از بین ببرد و با ایجاد فساد در خانواده می‌خواهد دیگر شهید میرحُسینی‎ها و عالی‎ها تربیت نشوند.

وی افزود: هر کسی که امروز دیش ماهواره بر روی پشت بام خود دارد و هر کسی که عامل پخش آنتن‌های ماهواره است بخواهد یا نخواهد یک سرباز اسرائیلی و آمریکا است.

کیخا بیان کرد: چادر و حجاب شما مادران و خواهران گرامی ادامه قیام حضرت زینب(س) است و یزید امروز می‌خواهد شما چادر نداشته باشید و این حجب شما یک پوشش معمولی نیست، بلکه یک علم مبارزه است.

امام جمعه زابل گفت: سبک زندگی اسلامی را در خانواده خود داشته باشیم و بدانیم که این فیلم‎های مبتذل که از طریق ماهواره و دیگر رسانه‎های دشمن وارد زندگی می‌شود اینها سم و هر کدام از آنها باعث هلاکت ما می‌شود و باید این خطر را جدی بگیریم.

وی ادامه داد: راه مبارزه با انواع تهاجم فرهنگی دشمن ساخت امکانات تفریحی و ورزشی برای اقشار جامعه است.