به گزارش خبرگزاریی برنا ، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در تشریح این خبر گفت: طی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره سرقت مسلحانه بلافاصله مأموران کلانتری 12 شهرستان به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه توسط مأموران انتظامی مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت دو ترکه که یکی از آنها سلاح کلت کمری داشته ضمن تهدید شاکی، اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه و مبلغ 900 هزار ریال وجه نقد وی می کنند.  

وی ادامه داد: ماموران بلافاصله ضمن اجرای طرح مهار، اقدام به گشت زنی هدفمند در سطح حوزه کردند و در کمتر از دو ساعت موفق به شناسایی موتورسیکلت و دستگیری سارقان شدند.

سرهنگ جلیلیان ضمن اشاره به دلالت سارقان به مقر انتظامی و اعتراف به جرم ارتکابی، تصریح کرد: اموال کشف شده از سارقان پس از رسیدگی، به مالک پس داده شد که این امر رضایت خاطر شاکی را به همراه داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان افزود: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد.