به گزارش خبرگزاری برنا ،  سردار قاسم رضایی در این رابطه اظهار داشت: مرزبانان غیور با اطلاع از احتمال نفوذ اشرار مسلح به خاک کشور، شب گذشته پس از صرف افطاری با هماهنگی عوامل سپاه پاسداران به منطقه عمومی میرجاوه اعزام و با گروهی از اشرار مسلح که شمار آنان حدود 15 نفر بوده درگیر شدند.

وی افزود: در این درگیری مأموران با اجرای آتش پر حجم و برتری متقابل علیه اشرار مسلح، آنان را مجبور به متواری شدن به سمت کشور مقابل (پاکستان) کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: در این درگیری مأموران مرزبانی موفق شدند علاوه بر توقیف یک دستگاه خودرو از اشرار مسلح، 876 کیلوگرم تریاک و 40 کیلوگرم مرفین را به همراه مقادیری ادوات نظامی کشف کنند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: شماری از اشرار مسلح در این درگیری مجروح و معدوم شدند و یک نفر از مرزبانان رشید نیروی انتظامی به نام ستوان یکم 'علی‌اکبر معصومی نژاد' به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی خاطرنشان کرد: تروریست‌ها، اشرار مسلح و سوداگران مرگ باید بدانند که مرزبانان همواره با چشمانی بیدار و ایمانی راسخ در خط مقدم مرزهای کشور ایستادگی کرده و اجازه هیچگونه خودنمایی به آنان را نخواهند داد.

میرجاوه در 75 کیلومتری شرق زاهدان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.