به گزارش خبرگزاری برنا، بیست و هشتمین جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان از امروز با نمایش شاران به نویسندگی و کارگردانی مهرنگار ریگی از زاهدان، کیانسی به نویسندگی ندا پیری و کارگردانی حسام باقریان از زاهدان، و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد به نویسندگی اکبر صادقی و کارگردانی مرتضی مودی از زاهدان، مه گر به نویسندگی جمال ناصر بلیده و کارگردانی منوچهر بلیده از نیکشهر در آمفی تئاتر و پلاتوی مجتمع فرهنگی و هنری ایرانشهر آغاز به کار کرد.

فردا در دومین روز از جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان نمایش بی دلان به نویسندگی سعید بادینی و کارگردانی علی جامی از زاهدان، نمایش استون به نویسندگی و کارگردانی عبدالشکور رضایی پور از سراوان، نمایش زندمان به نویسندگی جمال ناصر بلیده و کارگردانی نظیر برهان زهی از ایرانشهر، نمایش برسومه به نویسندگی ندا حبیبی و کارگردانی روح الله کیخا شهر از زاهدان بر روی صحنه می رود.

نمایش جایی برای هیچکس به نویسندگی آتوسا ریگی و کارگردانی مهدی تقی زاده از زاهدان و معرکه در معرکه به نویسندگی پروانه افشاری و کارگردانی احمد گل بیگی از زاهدان روز دوشنبه به نمایش گذاشته می شود.

قرار است آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان روز دوشنبه ساعت 18 در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار می شود.