به گزارش خبرگزاری برنا، عده ای افراد سودجو که با حضور سیستان و بلوچستان و درخشش نخبگان این استان در عرصه های ملی و بین المللی منافعشان به خطر افتاده بود فرصت را غنیمت دانسته و شروع به تخریب افراد زحمتکش این استان نمودند و با ترفند همیشگی بحث قومیتی موضوع را رسانه ای کردند و تعدادی از رسانه ها هم بدون تحقیق به انتشار مطالب آنها پرداختند .

افرادی مبین کهرازه را خواهرزاده ثوری رئیس فدراسیون بوکس معرفی کردند و عنوان کردند ثوری مبین را فراری داده است در صورتی که چنین رابطه فامیلی وجود ندارد و اگر قدری بیوگرافی مبین را مطالعه کنیم می فهمیم که وی قهرمانی های بسیاری در سطح کشور وبین المللی داشته که همین امر باعث حضورش در تیم ملی شد.

اگر مسئولین کشور با دید قومیتی به مسائل نگاه می کردند قطعاً مبین به تیم ملی دعوت نمیشد چه برسد که بعنوان کاپیتان تیم ملی معرفی شود.

موضوع پناهنگی و فرار ورزشکاران از وطن موضوع جدیدی نیست البته کسی که بخواهد برود و عزم رفتن داشته باشد با هر تدبیری و روشی نمی‌توان جلویش را گرفت و قطعاً مبین کهرازه هم مدت زیادی در این فکر بوده و به یکباره در فرودگاه اتریش تصمیم به این کار نگرفته است .

بهرحال مبین کهرازه به هوای آینده ای بهتر رفت و به کشورش خیانت کرد و برادرانش معین و فردین کهرازه که هر دو قهرمان کشور هستند در روز جشن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به میدان آمدند و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرفتند که این خود نشان از آزادی تفکر و گفتار در کشور عزیزمان را دارد.

PhotoEditor_۲۰۱۹۰۲۱۳_۰۹۵۶۱۹۱۶۵