به گزارش خبرگزاری برنا ، فرماندار نیکشهر ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: این طرح‌ها در زمینه اصلاح باغات کشاورزی، فضای آموزشی، توسعه شبکه و رفع افت ولتاژ برق اجرا شده است.

ضیاء‌الحق هاشم‌زهی افزود: هفته دولت بهترین فرصت برای ارائه دستاوردها و تببین فرآیند خدمت‌گزاری خادمان مردم در بدنه اجرایی کشور و گشودن افق‌های تازه پیشرفت و توسعه است.

وی بیان کرد:  همزمان با هفته دولت ۶۲  پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار ۱۵۲ میلیارد و۴۶۶  میلیون ریال در شهرستان نیکشهر بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می شود.

وی با اشاره به اینکه این پروژه‌های عمرانی  با وجود تنگناهای مالی با مشارکت و همراهی خوب مردم به سرانجام رسیده است، خاطرنشان کرد: خدمات نظام و عملکرد دولت باید از سوی دستگاه‌های اجرایی به نحو شایسته و با ایده و روش‌های نو در طول هفته دولت به اقشار مختلف مردم ارایه شود.

فرماندار نیکشهر گفت: مقام معظم رهبری فرمودند «روابط عمومی‌ها مردم را دلگرم کنند»  این حق مردم است که اقدامات نظام و دولت منتخب خود را بدانند و از عملکرد دستگاه‌های اجرایی آگاهی یابند.

وی ادامه داد: یکی از وظایف ذاتی روابط عمومی در دستگاه‌های دولتی، اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع از خدمات دولت و تشریح آن برای مردم است ولی باید سعی داشت خدمات دولت به شیوه خلاقانه از طریق رسانه‌ها بیان شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: