به گزارش خبرگزاری برنا ، سید رضا موسوی اظهار داشت: این رقابت ها به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و یادواره پهلوانان شهید این استان با حضور بیش از  ۱۰۰ باستانی‌کار از سراسر کشور در محل زورخانه‌ دانشگاه سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: این رقابت‌ها با حضور نمایندگان فدراسیون باستانی و پهلوانی کشور و به مدت سه روز در زورخانه امام علی(ع) و پهلوان تختی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

نائب رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای سیستان و بلوچستان بیان کرد: رقابت‌های ۱۲ گانه میانداری در قالب رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان برگزار و هیات داوران اعزامی از فدراسیون بر نحوه کار میانداران نظارت و ارزیابی خود را انجام می دهند.

وی افزود: شماری از ملی پوشان در قالب تیم های مختلف نیز در این رقابت ها حضور دارند که این امر سطح رقابت‌ها را افزایش داده است.

موسوی تصریح کرد: نتایج خوب سیستان و بلوچستان در رقابت های قهرمانی کشور باعث شد برای نخسیتن بار میزبانی مسابقات به این استان واگذار شود.

وی افزود: با توجه به امکانات خوب سیستان و بلوچستان انتظار می رود مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شود.

نائب رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای سیستان و بلوچستان گفت: در پایان مسابقات نفرات برتر مشخص و توسط فدراسیون و هیات این استان مورد تجلیل قرار می گیرند.