به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری اظهار داشت: صبح روز گذشته یک فقره سرقت مسلحانه در شهر زابل به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل حادثه مردی جوان سراسیمه به عوامل گشت انتظامی مراجعه و اعلام داشت ۲ راکب جوان یک دستگاه موتورسیکلت هوندا با تهدید سلاح تپانچه،تلفن همراه وی را زورگیری و از محل متواری شده اند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا که ساعتی پس از اعلام سرقت یکی از تیم های گشت کلانتری ۱۱ سارقان مسلح را در حال پرسه زنی در حوالی میدان یعقوب لیث شناسایی کردند.

سردار طاهری عنوان کرد: راکب جوان موتورسیکلت با مشاهده خودرو پلیس قصد فرار از محل را داشت که با سرعت عمل ماموران انتظامی در محل دستگیر و در بازرسی بدنی از آنها اسحله تپانچه و ۴ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

وی گفت: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده و مواجهه با ادله پلیسی به ۴ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: