به گزارش خبرگزاری برنا ، محمد شیخی در گفتگو با خبرگزاری برنا اظهار داشت : این پیکارها در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از صبح روز پنجشنبه  بیست و ششم دی ماه سالجاری با حضور نوجوانان و جوانان شرکت کننده از استانهای کشور در مجموعه پردیس لاله زاهدان آغاز شد.

وی گفت : بر همین اساس شرکت کنندگان و مدعیان قهرمانی با یکدیگر در سه رشته تیمی، مهارت فردی در سه وزن 50-، 70- و 70+ کیلوگرم و کشتی پهلوانی در 4 وزن 60-، 70-، 80- و 80+ در رده سنی نوجوانان و در در سه وزن 60-، 80- و 80+ کیلوگرم و کشتی پهلوانی در 4 وزن 70-، 80-، 90- و 90+ در رده سنی جوانان رقابت خواهند کرد تا سرانجام نفرات برتر این دوره از رویداد های جذاب زورخانه ای نوجوانان و جوانان کشور معرفی گردد.

شیخی بیان کرد : در همه رشته ها بیش از  140 رقابت میان ورزشکاران شرکت کننده برگزار می گردد و نفراتی مجوز حضور در رقابتهای کشتی پهلوانی را خواهند داشت که در مسابقات مهارت فردی حداقل حدنصاب یک رشته را کسب نموده باشند. 

وی گفت :  مسابقات بر اساس آخرین مقررات و قوانین فنی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار  و به نفرات اول تا سوم مشترک حکم و مدال قهرمانی اعطاء خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: