به گزارش خبرگزاری برنا ، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با فریاد‌های بلند استکبارستیزی مردم پرشور، انقلابی و ولایتمدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان از لحظاتی پیش در زاهدان و نقاط مختلف این استان آغاز شد.

مردم همیشه در صحنه زاهدان همزمان با سراسر کشور همچون سالهای گذشته به تکیلف شرعی خود عمل کرده و شیعه و سنی در کنار هم با مشت های گره کرده، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی خصوصا آمریکا و اسرائیل غاصب به گوش جهانیان رساندند.

همزمان با یوم الله 22 بهمن، راهپیمایی گسترده اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه‌ی سیستان و بلوچستان با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و نشان دادن اقتدار ایران اسلامی در صحنه جهانی در بیش از 60 نقطه جمعیتی شهری و روستایی این استان با شکوه خاصی آغاز شد.
مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بار دیگر با سردادن شعارهایی با مضامین وحدت، استکبارستیزی، دفاع از مظلومان عالم و حمایت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب و دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی همنوا با ملت ایران، حماسه‌ای از عزت و اقتدار ایران و ایرانی را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی 22 بهمن همراه با اجرای برنامه های مختلف هنری، سرود، جمع خوانی حماسی و نواختن موزیک نظامی از میدان آزادی زاهدان آغاز شد.

سخنران محوری این مراسم اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: