به گزارش خبرگزاری برنا ، علی‌ زینی‌وند در نشست برنامه‌ریزی بیست و یکمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: همه رویدادهای فرهنگی بویژه نمایشگاه کتاب از ضروریات استان جهت بازنمایی تصویر معرفی شده این نقطه از ایران اسلامی است.

وی گفت: برخی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی خاص سیستان و بلوچستان نیستند و در همه جای کشور وجود دارند اما با نمایش رسانه‌ها به نام و با لباس محلی مردمان این استان مظلوم واقع شده‌اند لذا تلاش در راستای تغییر این نگاه ضرورت دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب همچنین فرصتی برای انتقال مبانی و اصول انقلاب اسلامی به نسل جوان و بازدید کننده‌هاست، خاطرنشان کرد: کلید واژه‌های انقلاب ما هر روز نو می‌شوند و دستگاه‌های متولی از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و واحدهای فرهنگی دستگاه‌های امنیتی باید اهداف این کلید واژه‌ها را به نحو شایسته برای آحاد جامعه تبیین کنند.

وی بیان کرد: گفتمان راهبردی و ارزشمند رهبر معظم انقلاب در مواجهه با مسائل مختلف داخلی و خارجی، بیانیه گام دوم انقلاب و مکتب رهبران و شهدای محور مقاومت اسلامی می‌تواند در قالب تولید محتوای گرانمایه به صورت بروشور و تراکت در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گیرد.

زینی وند ادامه داد: انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای مهم کشور است لذا با وجود آمادگی کامل در سیستان و بلوجستان امیدواریم با مشارکت حداکثری، حضور مردم و همت دست اندرکاران انتخابات باشکوهی را برگزار کنیم.

بیست و یکمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان با حضور ناشران برتر کشوری از  سوم تا نهم اسفند در محل سایت جدید نمایشگاه‌های زاهدان واقع در جاده چشمه زیارت برگزار می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: