به گزارش خبرگزاری برنا ، محمود سعادتی اظهار کرد:  ساعت یک و 37 دقیقه بامداد ششم فروردین ماه امسال در پی گروگان گیری دو جوان 22 ساله در  یکی از خیابان های  ایرانشهر بلافاصله تیم های از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد سرنشینان دو دستگاه پژو دو جوان 22 ساله را گروگان گرفته و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان بلافاصله طرح مهار در تمامی محورهای مواصلاتی ایرانشهر و شهرستان های همجوار با همکاری تمامی رده های عملیاتی پلیس به اجرا در آمد.

 سعادتی اضافه کرد: کمتر از 72 ساعت از زمان گزارش گروگان گیری، مخفیگاه متهمان را در یکی از مناطق حاشیه شهر ایرانشهر شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی در عملیاتی مقتدرانه با محاصره کامل محل در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند و ضمن دستگیری سه عضو این باند، گروگان ها را صحیح و سالم رها کردند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر با بیان این که در بازجوئی های به عمل آمده از متهمان مشخص شد که این افراد به دلیل اختلافات مالی اقدام به گروگان گیری کرده اند ادامه داد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز  هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: