به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، جشنواره فیلم‌های ایرانی سان فرانسیسکو (IFF) نخستین جشنواره مستقل فیلم های ایرانی خارج از ایران به شمار می‌آید که به هیچ سازمان و نهاد سیاسی یا مذهبی وابسته نیست. 

این جشنواره که در سال ٢٠٠٨ آغاز به کار نمود، رویدادی سالیانه به شمار می‌آید که فیلم‌های سینمایی و کوتاه مستقلی از سراسر جهان را که توسط فیلم‌سازان ایرانی و یا درباره ایران ساخته شده‌اند، به نمایش می‌گذارد. 

این جشنواره، جایگاهی برای فیلمسازان ایرانی که در سراسر جهان زندگی می‌کنند نیز محسوب می‌شود تا در آن دیدگاه‌ها و استعدادهای خود را از طریق رسانه هنری فیلم و سینما ارائه نمایند. 

این جشنواره به منظور حمایت از سینما و فرهنگ ایران در جامعه ایرانی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و فراتر از آن راه‌اندازی شد.

عوامل تولید این فیلم کوتاه:

نویسنده و کارگردان: سعید زمانیان ،

تهیه‌کننده: حسن محمدی - غلامرضا احمدی 

بازیگران: توماج دانش بهزادی – سپیده دستینه – یزدان کوکبی صبا ، مدیر فیلمبرداری و تدوین:  پویان آقابابایی ، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو ، طراح گریم: سید جلال موسوی ، صدابردار : محمد حبیبی ، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : مرضیه اکبرنژاد، مدیر تولید : سمیرا قربان نژاد ،طراحی و ترکیب صدا: حسین قور چیان ، تصحیح رنگ : پویان آقا بابایی ، جلوه های ویژه بصری : رضا انصارین ، ساخت پروتز سر بز :سید جلال موسوی –گروه هنری دل (Dellartgroup)، مشاور رسانه‌ایی: مریم بابایی ، پخش بین‌المللی این فیلم را امیرنادر بابایی بر عهده دارد.

فیلم کوتاه سور بز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: