با کمک نیروی جوان متخصص صورت گرفت؛

نرم افزارهای ایران ساخت هرروز بیشتر از دیروز

شرکت برنامه سازان ورکان خاورمیانه از استارتاپ های فعال استان گلستان در حوزه طراحی و تولید نرم افزارهای حسابداری، مدیریتی، آموزشی، اتوماسیون های اداری، اندروید و پردازش تصویر است که با توسعه خدمات خود توانسته است سهم زیادی در تولیدات نرم‌افزاری داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از مرکز روابط عمومی  وزارت ارتباطات، وابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ عبدالرحمن اکبری مدیرعامل شرکت ورکان خاورمیانه درخصوص فعالیت های این شرکت گفت: شرکت برنامه سازان ورکان خاورمیانه از استارتاپ های فعال استان در حوزه طراحی و تولید نرم افزارهای حسابداری، مدیریتی، آموزشی، اتوماسیون های اداری، اندروید و پردازش تصویر است که با توسعه خدمات خود توانسته است سهم بسزایی در تولیدات نرم افزاری داشته باشد.
وی تصریح کرد: این شرکت توانسته است به عنوان تنها شرکت فعال در زمینه طراحی و تولید نرم افزار استان پروانه تاسیس واحد فرهنگی دیجیتال از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را کسب کند.

اکبری بیان کرد: تولید نرم افزارهای مختلف از جمله دفاتر پیشخوان، فروشگاه لوازم یدکی، لباس، فروشگاه های اینترنتی و تولیدات خانگی از محصولات این شرکت هاست که توانسته نقش مهمی ایفا کند.

محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در نشست با اکبری مدیرعامل شرکت ورکان خاورمیانه گفت: استفاده از نیروی جوان و متخصص توانسته سنگ بنای محکمی برای توسعه شرکت و فعالیت های مجموعه ورکان به شمار آید.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی تلاش برای توسعه حوزه فناوری اطلاعات نیازمند هم‌افزایی و استفاده از نیروی پرتلاش جوان است تا بتوان با حداکثر کارایی شاهد بخش خصوصی قوی و پرتلاش بود.

انتهای پیام/

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار علمی و فناوری

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار علمی و فناوری

    اخبار برگزیده