فراخوان شناسایی شرکت‌های فناور جهت تامین نیاز‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت

فراخوان شناسایی شرکت‌های فناور جهت تامین نیاز‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت

به منظور تسریع در دانش‌­بنیان‌­ نمودن صنعت نفت، پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز اقدام به برگزاری فراخوان شناسایی راهکار‌های فناورانه و نوآورانه جهت تامین نیاز‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان طرف تقاضا در محور‌های مختلف نموده است.

خبرگزاری برنا؛  پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز بر اساس ماموریت خود در شبکه‌سازی و توسعه بازار فناوری، در این فراخوان از کلیه‌ی شرکت‌ها، هسته‌ها و گروه‌های صاحب دانش و فناوری در حوزه بالادستی صنعت نفت با تمرکز بر استخراج و انتقال بهینه نفت خام به عنوان طرف عرضه فناوری دعوت به عمل آورده است تا راهکار‌های فناوارنه و نوآورانه‌ی خود را در ۳ محور زیر برای پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز ارسال نمایند:

سیال تکمیل چاه مخازن پرفشار فهلیانی ساخت لوله­‌های جریانی

 RTP (Reinforced Thermoplastic Pipe)

ساخت سیستم هوشمند و برخط نشت یاب در خطوط لوله نفت 

 LDS (Leak Detection System)

پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز پس از اتمام مهلت ثبت نام فراخوان (۲۰ آبان ۱۴۰۱) به بررسی راهکار‌های ارسال شده با نظر متخصصین شرکت مهندسی و توسعه نفت می‌پردازد و راهکار‌های منتخب را در اختیار شرکت قرار می‌دهد تا در جلسات رو در رو کسب و کار‌های دانش‌بنیان با شرکت نشست‌های B۲B را برگزار نمایند.  پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذرماه این فرآیند ادامه داشته باشد و ان‌شاء‌الله در این ایام درخصوص انتخاب بهترین راهکار و مراحل پیاده‌سازی فناوری‌های منتخب جمع‌بندی نهایی حاصل شود.  
این فراخوان با هدف تحقق بازار فناورانه‌ی حداقل ۱۰۰ میلیون دلاری از طریق جلوگیری از خرید خارج و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مجموعه‌های دانش‌بنیان،  عواید و ارزش افزوده­‌ی قابل توجهی برای طرفین عرضه و تقاضا و در نهایت میهن اسلامی ایران در بر خواهد داشت. امید است این رخدادِ با ارزش با همکاری کلیه عوامل زیست بوم نوآوری و فناوری به بهترین نحو برگزار و برترین نتایج حاصل گردد.

زمان بندی:

آغاز فراخوان: ۳ آبان

مهلت ثبت نام: ۲۰ آبان 

اتمام ارزیابی اولیه توسط پارک و اعلام لیست کوتاه: ۳۰ آبان

 برگزاری جلسات تخصصی (زمان پیشنهادی): ۵ آذر تا ۲۶ آذر

معرفی راهکار‌های برگزیده (زمان پیشنهادی): ۳۰ آذر

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار علمی و فناوری

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار علمی و فناوری

    اخبار برگزیده