افول آمریکا در دنیای فناوری با ورشکستگی بانک سیلیکون ولی شدت گرفت

افول آمریکا در دنیای فناوری با ورشکستگی بانک سیلیکون ولی شدت گرفت

شرکت Etsy اعلام کرده که احتمالا به دلیل ورشکستگی بانک سیلیکون ولی قادر به پرداخت به هنگام مطالبات مشتریان خود نخواهد بود!

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ شرکت Etsy اعلام کرد که به خاطر ورشکستگی بانک سیلیکون ولی نخواهد توانست پول فروشندگان را به موقع پرداخت کند. این شرکت گفته است که همه تلاش خود را می‌کند تا مشکلات به وجود آمده را رفع کند و هرچه زودتر پرداختی‌های مشتریان خود را انجام دهد.

شرکت Etsy پایگاهی اینترنتی برای فروش کالاهای دست‌ساز و خانگی است که سال ۲۰۱۲ شروع به کار کرد.

این شرکت روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای گفت که احتمالا تاخیر در پرداخت‌ها وجود خواهد داشت و در واقع همان روز بود که شرکت بیمه فدرال آمریکا اعلام کرد که بانک سیلیکون ولی ورشکست شده است. این بانک به شرکت‌هایی مثل Etsy, Roku و Roblox خدمات مالی ارایه می‌کرد و حالا قرار است دارایی‌های این بانک به فروش گذاشته شود.

سخنگوی بانک سیلیکون ولی گفته است که همه تلاش خود را خواهند کرد تا از سایر شرکای خود برای پرداخت پول‌های مشتریان این بانک کمک بگیرد. در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک در Etsy متکی به درآمدهای کسب شده از این پلتفرم هستند و عدم دریافت به موقع این پول‌ها ممکن است ضرر هنگفتی به آن‌ها بزند.

هنوز مشخص نیست که مشکل به وجود آمده چه تاثیری روی فروشندگان محصولات در Etsy خواهد گذاشت و باید منتظر بمانیم و ببینیم این ماجرا در نهایت به کجا ختم می‌شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار علمی و فناوری

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار علمی و فناوری

    اخبار برگزیده