آیگپ به کاربرانش عیدی می‌دهد!

آیگپ به کاربرانش عیدی می‌دهد!

"سبد عیدی آیگپ" به مناسبت فرارسیدن نوروز راه‌اندازی شد.

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ در راستای خدمت رسانی پیام‌رسان آیگپ در حوزه‌های مختلف، این اپلیکیشن ایرانی بر آن شد تا در آستانه عید نوروز با راه‌اندازی سبد عیدی آیگپ، vhiknhcd sfn udnd Hd’ خدمات ارزش افزوده‌ای را برای کاربران وفادار خود فراهم کند.

سرویس نوروزی آیگپ شامل بخش‌های مختلفی خواهد بود که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن‌ها، کدهای تخفیف هیجان‌انگیزی را دریافت کنند.

800x800-3 (1)

سبد عیدی آیگپ شامل کدهای تخفیفی برای خدماتی همچون اسنپ اکسپرس، اسنپ مارکت، سیب ایرانی، اتاقک، نت باکس و اکانت ویژه دیجی کالا؛ دیجی‌پلاس و ... می‌شود.

کاربران عضو «باشگاه آیگپیا» همواره از کدهای تخفیفی متنوعی برخوردار بوده‌اند که در بازه‌های زمانی مختلف به کاربران اختصاص پیدا کرده است. این تخفیف‌ها در زمینه‌های مختلف سرگرمی، اجتماعی، تخفیف در خریدهای آنلاین و ... بوده است. سبد عیدی آیگپ، در این بازه زمانی و در آستانه نوروز تخفیف‌های ویژه ای برای استفاده کاربران آیگپ در ایام تعطیلات نوروزی است.

لازم به ذکر است که سرویس مذکور می‌تواند بخشی کاربردی برای استفاده از امتیازات آیگپ باشد چرا که با کسر امتیاز، کدهای تخفیف جالب توجهی به کاربران اختصاص می‌یابد.

برای استفاده از تخفیفات و همچنین برخورداری از سایر امکانات آیگپ کافی است که این پیام‌رسان را نصب کرده و از قابلیت‌های یک اپلیکیشن ایرانی لذت ببرید.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار علمی و فناوری

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار علمی و فناوری

    اخبار برگزیده