به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، این فیلم، یک جامعه دوگانه را به تصویر می‌کشد که در آن رابطه بده و بستان بین کارگران در جریان است و حس شرارت را در این رابطه می‌توان به خوبی دریافت.
این فیلم روز چهارشنبه ۱۱ تیر ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن مهر تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می‌شود.
این فیلم که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند ۲۰۲۰ و دریافت جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم ساندنس است، مانند یک بیانیه تغییرناپذیر درباره هویت ملی دو گروه کارگران به‌پایان می‌رسد. ساختار کلی کارخانه مانند چرخ‌دنده‌هایی خردکننده همه را در خود فرومی‌برد، فاصله‌های محتوم بین طبقات کارگر هیچگاه قابل پر شدن نیستند و آنچه در این فیلم مستند شاهد هستیم نه ‌تنها ناتوانی در برقراری ارتباط بین دو گروه از کارگران است که حتی سوءتفاهم‌های عمیق فرهنگی را نیز نمایان می‌کند.
این فیلم نمایانگر  ایالت "اوهایو" پس از صنعتی شدن است که یک میلیاردر چینی، کارخانه‌ جدیدی را در محل یک کارخانه‌ی متروکه‌ای با دو هزار کارگر آمریکایی گشایش می‌یابد. روزهای آغازین امید و خوش‌بینی باعث بروز مشکلاتی در مواجهه با فن‌آوری‌های پیشرفته چین با آمریکا در طبقه‌ی کارگری می‌شود و…
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: