به گزارش  خبرگزاری برنا از فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در مراسم گرامیداشت روز پزشک با تسلیت ایام محرم حسینی با تقدیر از  جامعه پزشکی استان  گفت: اعتقاد ما طبابت را  مانند عبادت می داند و این کارکرد در نزد همه مردم شناخته شده است.
وی خاطر نشان کرد: طبابت  از جمله شغل های مورد تاکید ائمه اطهار است و همگان نسبت به این جایگاه والا اذعان دارند. 
نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار داشت: پزشکان علاوه بر خدمات تخصصی درمان نسبت به معرفی اخلاق و انسان دوستی گام های موثری برداشته اند. 
وی با گرامیداشت یاد درگذشتگان مبارزه با بیماری کرونا در جامعه پزشکی گفت: انتظار ما از جامعه پزشکی فروتنی است که برازنده این جامعه خادم است.
استاندار فارس با اشاره به شرایط کنونی پزشکان در مبارزه با شیوع بیماری کرونا اظهار داشت:  امروزه علاوه بر بیماری کرونا دچار تحریم های اقتصادی هستیم اما علی رغم مشکلات در رفع نیاز های اولیه و بهداشتی مردم گام های خوبی برداشته شده است و استان فارس در مراحل مختلف شیوع این بیماری موفق عمل کرده است. 
وی افزود :  روزانه بیش از یک میلیون ماسک در استان در حال تولید است که با مشارکت همگانی مردم و مسئولین و کادر درمان محقق شده است. 
رحیمی در ادامه با بیان اینکه حل مشکلات کنونی با بهره گیری از تخصص و تجربه امکان پذیر است ابزار امیدواری کرد: کادر درمان استان همچنان در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارد و همه ما مدیون این جانفشانی ها هستیم. 
گفتنی است این مراسم با تقدیر از کادر نمونه درمان استان پایان یافت.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: