به گزارش خبرگزاری برنا از فارس ،دکتر عنایت الله رحیمی در این مراسم با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و عنوان کرد: یکی از شاخصه های برجسته ای که با نام این دو شهید بزرگوار همراه شده مردمی بودن و  توجه ویژه به قشر مستضعف و دستگیری از مستمندان است.
نماینده عالی دولت در استان فارس ، با بیان اینکه تلاش کمیته امداد در راه دستگیری از مستمندان یکی از اهداف جمهوری اسلامی بوده است ، اظهار کرد: نهاد کمیته امداد با دستور امام خمینی(ره) شکل گرفت و امروز نیز می بینیم این نهاد همچنان منشا خیر و برکاتی است که شجره طیبه آن را مستضعفان می چشند.
دکتر رحیمی بیان کرد: آرزو می کنیم با تلاش هایی که از سوی دست اندرکاران کمیته امداد انجام می شود ، هر روز از خیل افرادی که تحت پوشش این نهاد  هستند کاسته شود و این افراد  بتوانند به عنوان سرمایه هایی توانمند در جامعه اسلامی ایفای نقش کنند.
وی با اشاره به اینکه توانمندسازی افراد نیازمند به عنوان سرلوحه اهداف این نهاد ، سبب می شود روز به روز از تعداد افراد نیازمند به حمایت کاسته شود، افزود: تا کنون اقدامات خوبی در استان فارس  و با هماهنگی موجود میان نهاد ها و دستگاه های اجرایی  در این زمینه انجام شده است.
دکتر رحیمی اقداماتی همچون ایجاد اشتغال، پرداخت تسهیلات اشتغال، ایجاد اشتغال روستایی ، تامین مسکن نیازمندان و اکرام ایتام را از جمله اقداماتی دانست که در مجموعه کمیته امداد فارس به شکل مناسبی انجام شده است و در ادامه تاکید کرد: کمیته امداد استان فارس در اکثر اقداماتی که انجام شده رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص داده است.
استاندار فارس اشاره کرد: تلاش های دستگاه های اجرایی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجموعه استان منجر به رضایتمندی جامعه هدف و در نهایت تقدیر از مدیریت ارشد استان شده است که این موفقیت متعلق به همه دست اندرکاران است.
وی با بیان اینکه  نباید به این تقدیر و کسب رتبه برتر اکتفا کنیم بر لزوم تقویت اقدامات انجام شده در زمنیه های مختلف از جمله مسکن، آموزش ، حمایت از ایتام تاکید کرد و گفت: روزی می توانیم اعلام کنیم که در کمیته امداد استان موفق هستیم که هیچ فرد نیازمند حمایتی در فارس وجود نداشته باشد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: