به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر «مهرازد لطفی» در این پیام ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، با اشاره به تغییرات ساختارهای آموزشی در ماه های اخیر با ورود اپیدمی کروناویروس، ابراز امیدواری کرد در شرایط کنونی نیز به مدد امکانات موجود بتوانیم شاهد گسترش مرزهای دانش باشیم.
در متن این پیام آمده است:
سال تحصیلی جدید در کشور ما همواره با موجی از شور و شعف در میان خانواده ها همراه بوده و خاطرات بسیاری را برای یکایک ما تداعی می سازد، اما امسال در حالی سال تحصیلی جدید آغاز می شود که در سراسر دنیا با شرایط متفاوتی مواجه بوده ایم. بی شک در تمامی بیش از ۶ ماه گذشته همه ما تلاش خود را به کار بسته ایم تا تمامی مردم شریف کشورمان از نهایت سلامت بهره مند باشند و به ویژه این مسوولیت در راستای تامین سلامت مجموعه عظیم دانشجویان دانشگاه مورد اهتمام جدی بوده است.
به لطف پروردگار و به پاس تلاش های صورت گرفته، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مدد پشتوانه قوی در زمینه زیرساخت های آموزش مجازی، از مراکز آموزش عالی ویژه کشور بوده و در ماه هایی که با این اپیدمی مواجه شدیم، رسالت «آموزش» در این مجموعه همچون گذشته تداوم یافت و توانستیم در ایام کروناویروس نیز در این امر به نحو موفقی وارد عمل شویم. در این راستا ضمن بهره مندی از زیرساخت ها و توانمندی های موجود، نسبت به ارتقای کمی و کیفی امکانات نیز تلاش ویژه ای صورت گرفت.
ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید به تمامی پویندگان راه علم و دانش، به ویژه اساتید و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه و دانشجویان عزیز که پرچم پرافتخار اندیشه در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز همواره به دستان پرتوان شما عزیزان بر فراز قله های علم و معرفت به اهتزاز درآمده است، امیدوارم در شرایط کنونی نیز بتوانید در مسیر ارتقای جایگاه دانشگاه در عرصه های علمی و آموزشی، گام های سازنده ای برداشته و شاهد روند رو به رشد مجموعه علوم پزشکی شیراز در این زمینه باشیم.
از شما عزیزان می خواهم از امکانات آموزشی موجود در بستر فضای مجازی نهایت بهره مندی را داشته و بتوانیم از شرایط موجود به عنوان پلی برای تعالی بیشتر مجموعه و فرصتی برای پیشرفت علمی و گسترش مرزهای دانش در عرصه های بین المللی بهره جوییم.
از خداوند منان می خواهم یکایک فرزندان این مرز و بوم در این مسیر از پرتو سایه مهربانی خود بهره مند ساخته و بتوانیم در شرایط کنونی نیز بتوانیم رهروانی پویا در مسیر روشن علم و اندیشه باشیم.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: