به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، عبدالرضا قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از کادر درمان و بخش سلامت کشور که در همه مواقع به ویژه زمان شیوع بیماری کرونا با از خودگذشتگی و ایثارگری خدمات ارزنده ای را به جامعه عرضه داشته اند، عنوان کرد:
دستاوردهای نظام و خدمات دولت در بخش های مختلف به ویژه در بخش سلامت درخور توجه است و تحوی ملموس در زمینه بهبود خدمت رسانی به مردم به شمار می رود.
معاون استاندار فارس ادامه داد:  در فاصله هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت در سال جاری 25 هزار میلیارد تومان پروژه در استان فارس افتتاح شده است.
وی همچنین به افتتاح پروژه هایی با اعتبار  حدود 4 هزار میلیارد و همچنین کلنگ زنی پروژه هایی به ارزش هزار میلیارد تومان در هفته دولت امسال اشاره کرد و این اقدامات را گوشه ای از تلاش های دولت برای خدمت رسانی به مرم استان فارس برشمرد.
جانشین استاندار فارس در استاند استانی مدیریت بیماری کرونا همچنین اظهار کرد: وزیر بهداشت استان فارس را به عنوان یکی از استان های موفق در زمینه کنترل شیوع کرونا معرفی کرده که این موضوع نشان دهنده تلاش مستمر و اثر بخش کادر درمان و تلاش های دولت برای تامین زیرساخت های درمانی در استان بوده است. 
قاسم پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دولت 31 شهرستان را در سراسر کشور به عنوان شهرستان های محروم و توسعه نیافته شناسایی کرده است، خاطرنشان کرد:  شهرستان خرامه یکی از این 31 شهرستان است که در سال های اخیر شاهد برنامه ها و اقدامات خوب دولت در راستای محرومیت زدایی از این شهرستان بوده ایم.
به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس توجه به طرح های زیربنایی و زیرساختی، طرح های اشتغال روستایی ، پروژه های عمرانی و طرح های اقتصادی در مناطق محروم هموراه در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار داشته است.
بر اساس این گزارش تعداد دیگری از پروژه های حوزه سلامت و درمان استان به صورت همزمان در این مراسم به بهره بردرای رسیده است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: