به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر عنایت آله رحیمی در جلسه نشر و حفظ آثاروارزش های دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس متعلق به همه مردم است و معرفی آن به نسل های مختلف وظیفه مهم ما است و تکریم و تجلیل از مجاهدت ها و ایثارگری های فرزندان ایران موجب مباهات است.
وی با اشاره به حجم برنامه های طراحی شده در این ایام گفت:با برنامه ریزی منظم باید پوشش رسانه ملی مناسبی برای این فعالیت ها انجام شود و همچنان از فضای مجازی نیز بهره گیری کنیم. 
نماینده عالی دولت در استان فارس خواستار معرفی روایت گران دفاع مقدس شد و اظهار داشت: واقعیت شروع  و خاتمه دفاع مقدس نیاز به تحلیل های خاص دارد و ملت ما در صد سال اخیر شروع کننده هیچ جنگی نبوده و تنها با هدف دفاع از میهن و لبیک به رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مجاهدت پرداخته اند. 
رحیمی از تخصیص اعتبار 10 میلیاردی برای تکمیل موزه دفاع مقدس خبر داد و افزود: احداث 10 هزار واحد مسکونی برای ایثارگران از جمله برنامه‌های دولت در این زمینه است. 
استاندار فارس ساماندهی گلزار شهدا؛ نشر کتاب های دفاع مقدس و نصب المانهای شهدا را از جمله اهداف مهم عنوان کرد و گفت:هفته دفاع نقطه برجسته سال است  و باید تلاش کرد برنامه های دیده شده تداخل اجرایی نداشته باشد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: