به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،سید احمد احمدی زاده در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به فعالیت های این شورا در رسیدگی به مسائل روز جامعه و خدمات این شورا خاطر نشان کرد: اقدامات موثر و قابل تقدیری توسط اعضای شورا انجام گرفته که مرهون همکاری جمعی است. 
 وی با اشاره به فعالیت های شورای اطلاع رسانی در بخش فضای مجازی  در ایام شیوع بیماری کرونا گفت:یکی از جنبه های مثبت بیماری  کرونا  اتحاد و انسجام ملی بود که منجر به  اعتماد سازی عمومی شد و این نتیجه ارزشمند، در همراهی با سیاست های دولت بسیار موثر بود. 
 احمدی زاده رسیدگی به مطالبات مردم در نیازهای بهداشتی و درمانی را از جمله الزامات کاری برای دست‌اندرکاران امرعنوان کرد و اظهار داشت: هنر مدیر پیش‌بینی و پیشگیری است و ما باید در مقابل مطالبات مردمی برنامه ریزی منسجمی داشته باشیم. 
 رئیس شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به لزوم برنامه ریزی و مدیریت  در برگزاری مراسم های ایام اربعین و دهه صفر گفت: توجه به ارشادات مقام معظم رهبری و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، محور اصلی برنامه ریزی هاست. 
وی اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی مطابق با پروتکل های بهداشتی  در ادارات دولتی را از راهکارهای مناسب در برگزاری ایام اربعین عنوان کردو اظهار داشت: در این رابطه 
مردم با رعایت پروتکل ها ی لازم می‌توانند نسبت به برگزاری مراسم های اربعین فعالیت کنند و ما همچنان برای تولید محتوای مناسب برای فضای مجازی باید فعال باشیم. 
گفتنی است این جلسه با بررسی مباحث ایام اربعین حسینی پایان یافت.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: