به گزارش خبرنگار برنا ازفارس، لیلا نورافشان درهمایش تجلیل از اعضای موسسه مردم نهاد فرهنگ گستران نیکان فارس اظهارداشت: به منظور افزایش نشاط و شادی در جوانان از فعالیت های این قشر در عرصه های مختلف حمایت انجام میگیرد.
مبین نیک دل دبیر موسسه مردم نها نیکان و  مشاور معاونت فرهنگی و امور جوانان  دراین همایش از افتتاح مرکز شتابدهی جوانان و کارآفرینی خبر دادو عنوان کرد: طرح صندوق ذخیره برای جوانان نیکان مورد تصویب قرار گرفته است که در هفته ورزش رونمایی می شود.. 
حسین رضائی منصورآباد مدیر فناوری اطلاعات موسسه فرهنگ گستران نیکان نیز دراین برنامه ابرازداشت: از تمام بخش های جوان عضو و غیر عضو سمن ها به صورت رسمی دعوت به ارائه طرح های توجیهی موضوعات کارآفرینی و استارتاپی جهت حضور در مرکز شتابدهی کافه جوان می شود.
در این نشست همچنین یاسمین خاندشتی ، مدیریت مجمع نیکوکاران شیراز (منش) از حمایت های خود و فعالیت های خود در سال گذشته گفت و قول مساعدت در امور تحقق رویاهای جوانان کم توان را داد.
در پایان این همایش  از فعال ترین فرد موسسه فرهنگ گستران نیکان ( بهترین انیمیشن ساز نوجوان کشور ) آیدا کشاورزی تقدیر شد .
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: