به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از فارس، عبدالرضا قاسم پور در حاشیه برپایی اولین نمایشگاه تخصصی مقابله با ویروس کرونا گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی مقابله با ویروس کرونا در شرایط تحریم کشور و در سال جهش تولید و در ایام بحران بیماری کرونا به جهت حمایت از بخش خصوصی، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران ارزشمند است و باعث هم افزایی بیشتر بین تولیدکننده، صادرکننده و مصرف کننده می شود.
وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان را در  بخش دولتی و خصوصی به خودکفایی می رساند، اظهارداشت: نمایشگاه تخصصی مقابله با بیماری کرونا، محصولات و کالاهای فناورانه ای که توسط شرکت های دانش بنیان و سایر شرکت های استان فارس و سایر استان ها تولید  شده است را به  نمایش گذاشته است.
قاسم پور در خصوص اهداف برپایی این نمایشگاه گفت: نمایشگاه با هدف پیشگیری، فرهنگ سازی پیشگیری مقابله با بیماری کرونا، حمایت از شرکت های نوبنیان، حمایت از اشتغال، توسعه و با هدف تحرک اقتصادی کشور ایجاد شده است.
 وی تصریح کرد: نمایشگاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی  و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و ادارات دیگر برپا شده است.
جانشین استاندارفارس در ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در پایان اظهار داشت: در این نمایشگاه ادارات و دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردند که می توانند تسهیلات و خدماتی در اختیار شرکت های دانش بنیان و شرکت های  تولید کننده  مواد ضدعفونی کننده قرار دهند.
وی با اشاره به وضعیت مشکلات اقتصادی ناشی از تحریمها و همچنین شیوع کرونا از برگزارکنندگان این نمایشگاهها که توانسته اند علیرغم همه مشکلات نمایشگاه باشکوه و با مشارکت حداکثری شرکت ها برپا کنند، تقدیر کرد.
 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: