به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس، عنایت آله رحیمی در جلسه کارگروه رفع موانع تولید با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم توجه مدیران و دست اندرکاران امر در تصمیم گیری ها گفت: شرایط جنگ اقتصادی، نیازمند  تصمیم های ویژه  و مناسب شرایط است و مجموع این اقدامات باید در راستای  حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات تولید باشد. 
 وی با بیان اینکه حل مشکلات تولید به منزله مقابله با تحریم های ظالمانه است اظهار داشت : یکی از نقاط ضعف ما مشکلات تولید و سرمایه گذار است که دشمنان با تکیه بر همین موضوع تلاش می‌کنند تا اقتصاد کشور را دچار آسیب کنند. 
نماینده عالی دولت در استان فارس شهامت در تصمیم گیری و تدبیر برای حل مشکلات تولید را از جمله ویژگی های مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد : مدیران فاقد این ویژگی، فاقد صلاحیت و ناکارآمد هستند و من به عنوان نمایند عالی دولت در استان فارس مسئولیت هر اقدام جهادی برای رفع مشکلات تولید و سرمایه گذار را میپذیرم. 
رحیمی در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان، بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی از این مرکز تاکید کرد و گفت: تلاش شبانه روزی نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید در جهت حل و فصل این مشکلات باشدو در این خصوص
حضور نمایندگان دستگاهها در  این مرکز ، نتیجه بخش خواهد بود. 
استاندار فارس همچنین بر لزوم بهره وری از سرمایه و کاهش ریسک پذیری در آن تاکید کرد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: