لیلا نورافشان در گفتگو با خبرنگار برنا ازفارس اظهار داشت: با توجه به اینکه وزارت  ورزش و جوانان متولی آموزش های قبل از ازدواج به جوانان می باشد و در راستای افزایش ارتقاء مهارت ها  زندگی و بهبود توانمندی های  جوانان مسابقات کتاب خوانی برگزار میشود.
وی ادامه داد: آگاهی بخشی ، آموزش،فرهنگ سازی و کمک به شکل گیری ازدواج های موفق و خانواده های پایدار از جمله دغدعه های همیشگی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس است که در همین راستا  به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی اقدام سلسله مسابقات مجازی کتاب خوانی با عنوان "هفت ساز و برگ عشق" با فاصله زمانی در سه مرحله متفاوت در سطح برگزار میشود.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بوجود آمده در جامعه بدلیل شیوع بیماریکرونا این مسابقات بصورت مجازی و با هدف آموزش مستمر و مسئولانه به جوانان برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان  خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقات می توانند لینک فایل کتاب، سوالات و پاسخ نامه مربوطه را با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به آدرس fars.msy.gov.ir دریافت کنند و در ادامه از تاریخ ۱۵ الی ۲۰ آذر ماه پاسخ های خود را در سایت ثبت کنند.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: