به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سیداحمد احمدی زاده در جلسه ستاد انتخابات استان اظهارداشت: در سال ۱۴۰۰ اولویت های همچون تحقق شعار سال و تلاش برای مانع زدایی از مسیر تولید، مدیریت بیماری کرونا که در سال ۹۹ فارس در سطح کشور نمونه بود و بارها مورد تقدیر قرار گرفت و از همه مهمتر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش رو داریم.
وی با بیان اینکه یکی از افتخارات نظام برگزاری انتخابات های‌ مختلف و جلب مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خودشان است، افزود: در انتخابات سهم مردم در حاکمیت تعیین و محقق می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به این که باید تلاش کنیم با توجه به شرایط منطقه ای و بین المللی مشارکت بالایی در انتخابات داشته باشیم ، ادامه داد: مسئولین به عنوان افراد پیشگام در جلب رضایتمندی مردم و ایجاد امید در مردم باید همواره برای رفع موانع تلاش کنند 
احمدی زاده با بیان اینکه در میزان ثبت نام شوراها تفاوت چندانی با دوره های قبل وجود ندارد، گفت: ثبت نام مکانیزه در این زمینه موثر بود و به فرمانداری ها در زمینه ثبت نام نامزدهای انتخابات کمک کرد.
وی با تاکید بر اینکه در زمینه برگزاری انتخابات در چارچوب قانون عمل خواهیم کرد، اظهارداشت: در حوزه اجرا مقدمات برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و امن را فراهم کرده‌ایم و این آمادگی روز به روز بیشتر می‌شود.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: