بدری: برای اجرای خط دوم انتقال آب به شیراز تلاش می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس گفت: تلاش می‌کنیم با مساعدت سایر دستگاههای مرتبط به ویژه شرکت برق منطقه‌ای، خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز با ظرفیت کامل به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس،سیاوش بدری در بازدید از خط دوم انتقال آب شرب کلانشهرشیراز که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس، دبیر شورای راهبردی آب استان و مدیرعامل برق منطقه‌ای برگزار شد، گفت: برق تصفیه خانه، ادامه مسیر و سایر مشکلات پیش روی خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز به زودی و با مساعدت دستگاههای مرتبط مرتفع شده و با ظرفیت کامل به بهره برداری خواهد رسید.
مجری پروژه خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز نیز  دراسن خصوص بیان کرد: پروژه خط دوم انتقال آب شرب از سد درودزن به کلانشهر شیراز در حال اجراست.
محمد رحیمی، عنوان کرد: خط انتقال به طول ۷۷ کیلومتر تا مخازن معالی از جنس لوله فولادی در قطرهای ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ میلیمتر و دارای تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ هر کدام به ظرفیت ۳ متر مکعب در ثانیه و به ارتفاع ۲۵۰ متر و تونلی به طول ۴.۵ کیلومتر که تاکنون ۸۵ پیشرفت فیزکی داشته است و فاز اول آن در تیرماه ۹۹ به بهره برداری رسیده است.
انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فارس

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فارس

  اخبار برگزیده