ایده پردازان تا 24خردادماه فرصت دارند؛

برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز

مرکز نوآوری ماشین سازی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس؛ آیلین صادقی سروستانی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز خبر داد و گفت: علاقه مندان به این رویداد می توانند ایده های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.
او   اظهار داشت :تعمیرات ازراه دور، عیب یابی غیر حضوری, کنترل و چکاپ های دوره ای و اپلیکیشن های خدمات خودرو یی از محورهای اصلی این رویدا می باشد.
 او با بیان این که زمان برگزاری این  رویداد 25خرداماه ساعت ۸:۳۰ صبح است، افزود: استقرار ایده پرداز های برتر در مرکز، حمایت از ایده های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات ، ثبت اختراع ایده ها و اهدای جوایز به تیم های برگزیده از جمله برنامه های این رویداد استارتاپی است.
سرپرست مرکز علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از دانشجویان، علاقه مندان این حوزه استارتاپی و تمام  کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند دعوت کرد که ایده هایشان  را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.
 صادقی سروستانی شماره تلفن های این مرکز استارتاپی را 09177162086و07137210281 اعلام کرد و گفت: علاقه مندان می توانند در صورت نیاز سوالات خود را با این شماره تلفن ها اعلام کنند.
او در پایان نیز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارتاپی تمدید شده و افراد تا 24 خردادماه می‌توانند ایدههای خود را را ثبت کنند.
 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فارس

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فارس

    اخبار برگزیده