سرپرست دفتر هماهنگی امورسرمایه گذاری استانداری: فارس، گنجینه فرصت ها است

سرپرست دفتر هماهنگی امورسرمایه گذاری استانداری: فارس، گنجینه فرصت ها است

سرپرست دفتر هماهنگی امورسرمایه گذاری و اشتغال استانداری فارس با بیان اینکه مشی جدید و تسهیل محور در حوزه سرمایه گذاری استان در نظر گرفته شده است، گفت تلاش می کنیم رویکردی تحول گرایانه و حضوری فعال در جلب و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سید مهدی خادمی؛ سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری فارس، ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت ربیع الاول، اعلام کرد: با تکیه بر مطالعات میدانی و آسیب شناسی صورت گرفته در حوزه توسعه بازار تولید، اشتغال و کارآفرینی در استان، دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال نقش راهبردی و حمایتگر ایفا می کند.
خادمی اضافه کرد: در مهرماه، با ایجاد تغییرات ساختاری در روند فعالیت های این دفتر، فرآیندهای تسهیل گر الحاقی در چرخه جلب سرمایه گذار و جذب سرمایه و نیز مهمترین برنامه های عملیاتی با رویکرد تحول گرا در حوزه رشد سرمایه گذاری داخلی و خارجی استان فارس که منطبق بر سیاست توسعه عدالت محور اقتصادی دولت انقلابی و مردمی می باشد، به سمع و نظر عموم خواهد رسید.
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری افزود: اجرای برنامه تحول گرا در حوزه سرمایه‌ گذاری، رشد تولید و ایجاد اشتغال مولد و پایدار در استان ، با مدیریت جهادی استاندار گرانقدر فارس و همکاری دلسوزانه کلیه دستگاههای اجرایی استان، مشاورین، متخصصین و سازمان های های مردم نهاد از بخش خصوصی محقق خواهد شد.
وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده دفتر سرمایه‌گذاری و اشتغال استان  در خصوص تهیه اطلس سرمایه‌گذاری، تاکید کرد: با استفاده از اطلس سرمایه‌گذاری می‌توانیم از زیست بوم مربوط به مکان، ظرفیت‌ها و منابع انسانی و طبیعی هر شهرستان آگاه شویم.
انتهای پیم
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فارس

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فارس

  اخبار برگزیده