لزوم همکارى معادن در اجراى برنامه هاى محرومیت زدایى و توسعه اى در روستاها

لزوم همکارى معادن در اجراى برنامه هاى محرومیت زدایى و توسعه اى در روستاها

مرادى در بازدید از معادن و در جمع مردم روستاى دوست آباد بر لزوم همکارى معادن در اجراى برنامه هاى محرومیت زدایى و توسعه اى در روستاها تاکید کرد.

به گزارش برنا؛ مهدى مرادى سرپرست فرماندارى شهرستان سرچهان در جریان بازدید از یکى از معادن و در جمع مردم روستاى دوست آباد اظهارکرد: یکى از مهمترین وظایف ما در دولت بخصوص در شرایط کنونى، حمایت از سرمایه گذاران و بخش خصوصى در راستاى افرایش تولید و ایجاد اشتغال است.

وى در ادامه افزود: در این راستا و در شهرستان سرچهان شاهد فعالیت تعداد زیادى از معادن به عنوان یکى از واحدهاى تولیدى و صنعتى هستیم که در این زمینه باید حمایت هاى لازم در راستاى افزایش تولید، توسعه فعالیت ها و افرایش اشتغال صورت پذیرد و هیچ فرد یا گروهى حق ندارد به بهانه هاى مختلف و با استفاده از ابزارهاى غیرقانونى در فعالیت معادن خللى ایجاد کند که در این صورت حتماً برخوردهاى قانونى توسط نهادهاى انتظامى و تامین امنیت انجام خواهد شد.

سرپرست فرماندارى شهرستان سرچهان تصریح کرد: یکى از مهمترین توقعات مردم که به حق هم هست مشارکت معادن در پیشبرد برنامه هاى توسعه اى و رفع محرومیت زدایى در شهرستان است که متاسفانه معادن این منطقه مشارکت چشم گیرى در این زمینه نداشته اند و این موضوع به هیچ عنوان براى مردم و مسئولان قابل قبول نیست.

مرادى خاطرنشان کرد: یکى از مهمترین برنامه هاى ما در این شهرستان ایجاد مکانیزم مشخصى براى افزایش مشارکت معادن در تحقق برنامه هاى توسعه اى و اجراى پروژه هاى عمرانى در روستاها از جمله تامین آب شرب، بهسازى معابر، ساخت مدارس و مراکز درمانى و .. است.

وى با اشاره به دستور استاندار محترم درخصوص لزوم همکارى معادن در حل مشکلات روستاهاى تحت تاثیر گفت: قطعاً معادن باید بیش از گذشته اهتمام ویژه اى در انجام مسئولیت هاى اجتماعى خود در شهرستان داشته باشند.

انتهاى پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فارس

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فارس

    اخبار برگزیده