به گزارش خبرنگار برنا ازفارس، بعد از اجرای موفق ارکستر موسیقی «معاصر پارس» درتالار وحدت تهران ، جمعه 4 دی نوای موسیقی این گروه توانمند در برنامه ای با نام " هشتگاه" در تالار احسان شهر شیراز درمیان استقبال پرشور علاقمندان پیچید.
براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار بودارکستر موسیقی" معاصر پارس" ساعت 20 و سی دقیقه در تالار احسان شیرازبرای همشهریان بنوازند که به دلیل استقبال پرشور مردم هنردوست دیار حافظ و سعدی ،سانس دیگری نیز در ساعت 18 برای حضور علاقمندان گذاشته شد.
درارکستر موسیقی «معاصر پارس»40 نوازنده با سازهای بین المللی  ایرانی ،الکترونیکی با همراهی آواز  اصیل ایرانی به اجرا پرداختند و گزیده ای از دستاوردهای موسیقی معاصر ایران را همراه با اجرای جدیدی از شعر نوی ایران زمین با عنوان «هشتگاه» روایت کردند.
دراین برنامه که امیر زارع آواز و روزبه رحیمی تک نواز سنتور و سه تار آن را برعهده داشتند چهار قطعه ارکسترال، همراه با خواننده و بخش الکترونیک و همچنین یک قطعه با مضمون روایی برای پنج ساز اجراشد.
ارکستر معاصر پارس سال ۱۳۹۰ توسط  علی رادمان تاسیس شده و تا کنون5 اجرا داشته است که لوح تصویری  اجراس سال 92 یا نام «کنسرت حکایت تندیس» به زودی منتشر می شود.
علی رادمان آهنگساز و رهبر ارکستر این قطعات، عضو هیات علمی و مدیر دپارتمان موسیقی دانشگاه آزاد شیراز و دارای درجه یک هنری است.