به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سردار "احمدعلی گودرزی" اظهارداشت:  ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان فارس با انجام اقدامات اطلاعاتی، مطلع شدند دو قاچاقچی موادمخدر قصد دارند با استفاده از یک دستگاه کامیون بنز حامل بار خیارسبز، یک محموله موادمخدر را از استان هرمزگان به استان فارس انتقال دهند.
وی ادامه داد: ماموان با استقرار در طول مسر تردد خودرو قاچاقچیان، آن را در ورودی شهر شیراز توقیف و ضمن دستگیری هردو قاچاقچی،‌ در بازرسی از خودرو 175 کیلوگرم حشیش که در لابلای بار خیارسبز جاسازی شده بود کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در بوانات نیز ماموران انتظامی این شهرستان در اجرای طرح کنترل خودروهای عبوری در اطراف آن شهرستان از یک دستگاه کامیون که از بندرعباس عازم اصفهان ۹۹ کیلو گرم تریاک که بطرز ماهرانه ای در باک خودرو جاسازی شده بود کشف و راننده خودرو را دستگیرکردند.
سردار گودرزی گفت: ماموران انتظامی شهرستان شیراز مستقر در پاسگاه گویم، نیز پس از آنکه یک قاچاقچی موادمخدر را شناسایی کردند ضمن هماهنگی مقام قضائی از منزل این فرد در یکی از روستاهای اطراف شیراز بازرسی، در نتیجه ۹۲ کیلوگرم ماری جوانا کشف و متهم را دستگیر کردند.