به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، هادی امین‌زاده در نشست خبری به ارائه گزارش از اقدامات انجام شده توسط بانک شهر در ایام نوروز امسال در استان بوشهر پرداخت و اظهار کرد: مسافران و گردشگران در ایام نوروز امسال استقبال خوبی از خدمات الکترونیک بانک شهر در پیشخوان های شهرنت‌ها کردند.
وی با تاکید بر اینکه کارکنان بانک شهر تمامی توان و تلاش خود را برای ارائه شایسته‌ترین خدمات مرتبط با حوزه بانکداری الکترونیک در روزهای تعطیل پایان سال 95 و در ایام نوروز امسال به کار گرفتند، از زحمات تمامی کارکنان این بانک به ویژه منطقه 4 کشور تقدیر و تشکر کرد و افزود: پیشخوان‌های شهرنت جهت ارائه خدمات الکترونیک آمادگی کامل داشتند و شعب کشیک بانک در ایام نوروز فعال بود.
سرپرست منطقه 4 بانک شهر خاطرنشان کرد: بانک شهر با شعار نوآوری در خدمت بنیانگذاری شده است از این رو فناوری اطلاعات ابزار تمایز در خدمت در بانک شهر شناخته می‌شود.
امین‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر در استان بوشهر، پیشخوان‌های شهرنت‌ بانک شهر در میدان شهرداری بوشهر، جنب شهرداری مرکزی این شهر و بلوار ساحلی بوشهر، جنب پارک پرندگان به شهروندان خدمات ارائه می‌دهد، تصریح کرد: افزایش دستگاه‌های پیشخوان شهرنت در سطح استان بوشهر از برنامه‌های آتی بانک شهر در سال 96 است.
به گفته وی ارائه خدمات ارزی به بازرگانان و فعالان اقتصادی در سطح استان بوشهر، بالا بردن کیفیت خدمات پیشخوان‌های شهرنت و ارائه خدمات بهتر مانند وصول چک در پیشخوان‌های شهرنت از دیگر برنامه‌های بانک شهر در استان بوشهر است که با جدیت دنبال می‌شود.
سرپرست منطقه 4 بانک شهربا اشاره به وجود دستگاه  خود بانک (VTM) در پیشخوان شهرنت میدان شهرداری بوشهر و ارائه خدمات منحصر بفرد، به تشریح خدمات قابل ارائه توسط این دستگاه پرداخت و بیان کرد: این خودبانک را می‌توان یک باجه کامل بانکی دانست که امکان انجام تمامی درخواست‌های بانکی شهروندان را به صورت آنلاین فراهم می‌کند.
امین‌زاده همچنین به ارائه گزارش عملکرد بانک شهر در سال ٩٥ و خدمات ارائه شده در نمایشگاه کتاب استان بوشهر پرداخت و عنوان کرد: همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتاب در شهر بوشهر، در مجموع 13 هزار و 300 بن کارت تخفیف خرید کتاب از سوی بانک شهر بعنوان بانک عامل توزیع شد.
به گفته وی همزمان با آغاز به کار این نمایشگاه، یک دستگاه پیشخوان شهرنت مجهز به سیستم‌های خودپرداز، خود دریافت و خودبانک در نمایشگاه نصب شد تا زمینه برای آشنایی تمامی مراجعه کنندگان با خدمات بانکداری الکترونیک فراهم شود.