به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سردار" احمد علی گودرزی"اظهارداشت:در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیر مجاز اراضی در یکی از مناطق شهرستان بوانات، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با همکاری کارشناسان اداره منابع طبیعی پس از تحقیق و بررسی های دقیق دریافتند فردی به هویت معلوم با همکاری سه نفر دیگر ضمن جعل  اسناد دولتی، 69 هزار و 177 هکتار از اراضی ملی را تصرف کرده اند.
گودرزی اظهار کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی هر چهار متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در تحقیقات فنی و پلیسی به جرم ارتکابی اقرار کردند، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اراضی تصرف شده را 20 هزار میلیارد ریال ( دو هزار میلیارد تومان) برآورد کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی استان فارس در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، مبارزه با فساد اقتصادی و به ویژه زمین خواری را در دستور کار قرار داده و شهروندان می توانند هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این خصوص را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.#