به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، این نمایشگاه توسط موسسه نگاه خلاق پویا طی فراخوان عمومی کشوری اجرا شد و از بین ٣١١ اثر رسیده ٣٠ اثر منتخب جهت نمایش از ١٦ اردیبهشت لغایت ٢٢ اردیبهشت در نگارخانه باغ ملی منتخب شدند.
داوران این نمایشگاه محمودرضا مرادی مهرآبادی، ایمان یدملت و مهدی کاظمی امیدوارند که با برگزاری اینکونه نمایشگاه ها بتوانیم قدمی موثر در ارتقا صنعت عکاسی برداریم .
عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا حمیدرضا احمدی فر، سعید انوری، رسول بهاری،علی بیژنی، سعید پیرانی، حمید توسعه، محمدجواد جوکار ، روزبه چراغی ، سراج الدین حقیقی ، وحید ستوده ، عبدالرضا شیبانی، ماجد عربزاده،نادر کاوه، علی کاویانی، جاسم کشتکار، عباس کلانتر، فریدون کوروشی، علی نامور، رقیه هندوانی می باشند.
در استیتمنت این نمایشگاه آمده است :«طبیعت سرشار از شگفتی هایست که ما را به معبود خویش و آفرینش باز میگرداند طبیعتی که الهام دهنده بزرگترین نوابغ تاریخ بوده و هست.
چشم اندازی که تا عمق بی نهایت ما را رهسپار میکند تا چهارفصل هایی را نظاره کنیم که سرشار از رنگ های درخشان و الهام دهنده است، رنگ خدا و این دامان گسترده بیکران هستی تقدیم به چشمان شما».